Slavnostní předpremiéra Kaspiana ve Slovanském domě a fotky herců

18. června 2008 v 8:45 | Lawiane |  Princ Kaspian
17.6.2008 se v Palace cinemas ve Slovanském domě uskutečnila slavnostní předpremiéra za přítomnosti herců. Herci nejdříve dělali venku rozhovory pro televize,pak rozdávali autogrami a také se zůčastnili předpremiery v 8 salech,kam však měli přístup jen zvané osoby,2 sály zůstaly ještě volné pro normální veřejnost,ale tam herci přijít neměli,takže jsem tam nešla. S kámškou jsme tam čekali projistotu už od čtyř,přestože jejich příchod byl naplánován až na 18:00-19:00.
Čekaly jsme,že už tam budou nějací lidé,ale nic a tak jsme seděli a seděli a sledovali pořadatele co vozili jídlo,pro naše milé celebritky. :-) Lidé začali chodit asi až v šest a nakonec jich tam bylo fakt dost. Staky jsme vevnitř,takže nemám moc představu kolik jich bylo venku na ulici. Červený koberec vedl hned vedle nás,takže jsme měli dobré místo. Konečně někdy po sedmé se začalo něco dít a ven začala přijíždět auta. Pořádně jsem tam neviděla ale vipadalo to,že herci přijížděli každý zvlášť. Potom byli ještě asi půl hodiny venku a dělali ty rozhovor a fotky pro tisk a TV. V mém zorném poli se občas mihnul Ben Barnes (Kaspian) a ostatní zatím nebylo moc vidět.
Asi v půl osmé se konečně přesunuli dovnitř. Jako první přišel režisér Andrew Adamson a hned začal ochotně rozdávat podpisi. Byl vážně moc simpatický. A po něm přišly Georgie Henley (Lucinka),William Moseley,Anna Popplewell a Skander Keynes. Všichni také rozdávali autogramy. Georgie vipadala moc hezky a byla stejně milá jako je ve filmu,opravdu nezklamala. Skandar vipadal trochu starší,než jsem si myslela. Podepsal se a někam zmizel,takže toho jsem moc neviděla. William na mě zapůsobyl mnohem lépe nž ve filmu a na fotkách,kde ho moc nemusím,ale živý byl mnohem hezčí a simpatičtější. Anna mi z nich přišla asi nejméně milá,nic proti ní,ale ostatní byli lepší. Vipadala celkem hezky. Titi čtyři pak odešli a jako to nejlepší na konec se dostavil Kaspian. Přišlo mi,že vipadá úplně jinak než jsem si ho představovala (ale nebyl ani hezčí ani ošklivější) Přiběhnul tam v saku a začal rozdávat podpisy. Vipadal mnohem mladší než na fotkách,takhle už se nedivím,že do role mladého kluka obsadili šestadvacetiletého herce. Ze všech lidí byl takový nejvíc akční.
Podpisi mám od všech a všichni byli opravdu super,žádní nafoukanci,ale normální milí lidi. Atmosféra byla taky bezvadná a nejraději bych si to celé ještě zopákla.
Tady jsou fotky:bohužel jen z mobilu,takže jsou nekvalitní,ale lepší než nic. Všichni se také ohýbali nad podpisy a tak jsou tam tak divně.
Kopírovat pouze se zdrojem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byli jste tam také?

Ano 26.3% (5)
Ne 73.7% (14)

Komentáře

1 ann ann | 8. srpna 2008 v 12:50 | Reagovat

páni,ty se máš,žes tam byla.já bych se tam nemohla dostat ani náhodou,bydlím úplně na jihu ČR.ach jooo!!!

2 93tom 93tom | 3. února 2009 v 14:52 | Reagovat

no ja som tam tiez nebol lebo byval az na samom vychode Slovenska :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama